بازگرداندن کالا

همانطور که می دانید کسب و کار های گوناگون به صورت فروشگاه اینترنتی وجود دارند که قوانین خاصی در حوزه ی بازگشت و یا تعویض دارند، با توجه به این که راسیس دارو یک سایت داروخانه آنلاین می باشد، در زمینه ی قوانین بازگشت یا تعویض کالا پیرو قوانین سازمان غذا و دارو و وزارت بهداشت می باشد.

  • در مورد اقلامی مانند مکمل های ورزشی، مکمل های غذایی، مولتی ویتامین ها و محصولات آرایشی-بهداشتی امکان تعویض و بازگشت کالا وجود ندارد.
  •  تیم راسیس دارو همواره در راستای نیل به هدف حفظ حداکثری کیفیت در تلاش است چرا که بخش بزرگی از فعالیت این مجموعه٬ فروش مکمل های غذایی و بدنسازی می باشد.

یک ماده غذایی و حتی مکمل غذایی باید با بهترین استاندارد های حمل و نقل جابجا شود با هدف اینکه کالای بسته بندی شده تحت تاثیر عوامل محیطی، کیفیت حداکثری خود را از دست ندهد.

بدیهی است که در صورت گزارش مشتری عزیز مبنی بر مخدوش بودن بسته بندی، تیم راسیس دارو جایگزین کردن کالای مخدوش با کالای سالم را وظیفه خود و حق مسلم مشتری می داند.

  • در مورد اقلامی مانند تجهیزات پزشکی (در صورت عدم آسیب به جعبه ی آن ها) امکان درخواست بازگشت و تعویض کالا وجود دارد.
  • نحوه ی بازگشت وجه به صورتی است که مشتری با فرستادن شماره کارت خود به صورت ثبت تیکت در سایت طی ۷۲ ساعت کاری وجه خود را پس می گیرد.
  • لازم به ذکر است در شرایط فعلی به علت شیوع ویروس کرونا هیچ یک از کالاها مرجوع نمی گردد.
0/5 (0 نظر)

مقایسه محصول

پاک کردن همه مقایسه
به دلیل بروز رسانی، سایت موقتا فروش آنلاین ندارد.
X