Notice: تابع register_sidebar به طورنادرست فراخوانی شد. هیچ id در آرگومان‌های آرایه برای نوار کناری "Moghayese" تنظیم نشده است. پیش‌فرض به "sidebar-4" شد. id را به‌صورت دستی به "sidebar-4" تنظیم نمایید تا این اخطار خاموش شود و محتوای فعلی نوار کناری حفظ شود. لطفاً برای اطلاعات بیشتر، اشکال زدایی در وردپرس را مشاهده کنید. (این پیام در نگارش 4.2.0 افزوده شده است.) in /home/rasisdar/public_html/wp-includes/functions.php on line 5831

Notice: تابع register_sidebar به طورنادرست فراخوانی شد. هیچ id در آرگومان‌های آرایه برای نوار کناری "single" تنظیم نشده است. پیش‌فرض به "sidebar-5" شد. id را به‌صورت دستی به "sidebar-5" تنظیم نمایید تا این اخطار خاموش شود و محتوای فعلی نوار کناری حفظ شود. لطفاً برای اطلاعات بیشتر، اشکال زدایی در وردپرس را مشاهده کنید. (این پیام در نگارش 4.2.0 افزوده شده است.) in /home/rasisdar/public_html/wp-includes/functions.php on line 5831
» شیوه‌های پرداخت

شیوه‌های پرداخت

داشیوه های پرداخت:

در این قسمت شرح مختصری از روش خرید و شیوه های پرداخت داروخانه آنلاین راسیس دارو خدمت هموطنان عزیز آورده ایم:

 

۱-پرداخت اینترنتی:

پس از اینکه شما هموطن عزیز سفارش محصول خود را نهایی کردید با انتخاب پرداخت اینترنتی، جهت پرداخت آنلاین کالای انتخابیتان به درگاه پرداخت راهنمایی خواهید شد.

در این مرحله همانند سایر درگاه های پرداخت با وارد کردن شماره ۱۶ رقمی کارت بانکی، CVV2 ، رمز دوم کارت و تاریخ انقضای کارت بانکیتان قادر به پرداخت وجه به صورت نقدی خواهید بود.

پس از اتمام پرداخت کد پیگیری نمایش داده می شود.

 

۲-پرداخت در محل:

در این روش، پس از نهایی کردن سفارش با انتخاب گزینه پرداخت در محل فاکتور برای مشتری صادر می گردد. پس از ارسال مرسوله به درب منزل، در محل با استفاده از دستگاه کارتخوان سیار می توانید اقدام به پرداخت مبلغ فاکتور نمایید.

 

شرح شرایط وجه مرجوعی:

لازم به ذکر است که در صورتی که سفارش خود را کنسل کنید تا ۷۲ ساعت کاری مبلغ پرداختی تنها به شماره کارتی که به نام شخص سفارش دهنده (شخص صاحب پروفایل در سایت راسیس دارو) می باشد وجه عودت داده خواهد گردد.

بدیهی است که در صورت استفاده از کارت دیگری به غیر از کارت صاحب حساب کاربری، تیم راسیس-دارو طبق مقررات و ضوابط قانونی مبلغ سفارش را به حساب مبدا عودت خواهد داد.

 

تذکر: به علت شیوع ویروس کرونا، تا اطلاع ثانوی از پرداخت درب منزل معذوریم و مشتریان عزیز تنها می توانند از شیوه پرداخت اینترنتی استفاده نمایند.

مقایسه محصول

پاک کردن همه مقایسه
X