Warning: Use of undefined constant ا - assumed 'ا' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/rasisdar/public_html/mag/wp-content/themes/disto/functions.php on line 936
بهترین روش برای تشخیص زود هنگام سرطان سینه | مجله اینترنتی راسیس دارو
بهترین روش برای تشخیص زود هنگام سرطان سینه

بهترین روش برای تشخیص زود هنگام سرطان سینه

در این مقاله می خواهیم بهترین روش برای تشخیص زود هنگام سرطان سینه را شرح دهیم.

پس با داروخانه آنلاین راسیس دارو همراه باشید!

خرید آنلاین محصولات  مراقبت از نوازد مادر و کودک   از داروخانه آنلاین  راسیس دارو با ارسال  فوری به سراسر ایران 

سرطان سینه شایع‌ترین سرطان در زنان است که در دهه پنجم تا ششم زندگیشان بیشترین شیوع را دارد.

تاثیر غربالگری بر تشخیص زودهنگام سرطان سینه :

خوابیدن بطور مداوم در مکان‌هایی با چراغ روشن و کار کردن‌های طولانی مدت و بدون استراحت مى تواند موجب افزایش خطر ابتلا به  بیمارى قلبى، افسردگى و سرطان سینه در زنان شود.

خرید آنلاین محصولات  ضدکرونایی ، خرید ماسک  سه لایه پزشکی ، خرید الکل و مایع ضدعفونی کننده دست و محیط   از داروخانه آنلاین  راسیس دارو با ارسال  فوری به سراسر ایران 

سرطان سینه را می‌توان شایع‌ترین سرطان در زنان دانست که در دهه پنجم تا ششم زندگیشان بیشترین شیوع را دارد.

امروزه به دلیل پیشرفت علم در سراسر دنیا روش هاى زیادی برای تشخیص زودهنگام سرطان سینه وجود دارد و بهترین آن‌ها روش غربالگرى است که تقریبا باید از سنین ۲۰ سالگى این کار را انجام داد.

 

بهترین روش برای تشخیص زود هنگام سرطان سینه

بهترین روش برای تشخیص زود هنگام سرطان سینه

زنان باید ماهانه بعد از تمام شدن قاعدگی‌شان سینه‌های خود را معاینه کرده و علاوه بر آن سالى یک بار حتما به یک پزشک متخصص براى معاینه مراجعه کنند.

 

بهترین روش برای تشخیص زود هنگام سرطان سینه

بهترین روش برای تشخیص زود هنگام سرطان سینه

از سن ۴۰ سالگی به بعد باید ماموگرافی انجام شود.

در زنانى که سابقه سرطان سینه در بستگان درجه اول، آن‌ها وجود دارد در صورت تابیده شدن اشعه به سینه آن‌ها باید غربالگری زودتر و با دقت بیشترى انجام شود.

این نوع  سرطان متاسفانه تا مرحله اى که بزرگ مى شود ممکن است غدد لنفاوى زیر بغل را هم درگیر کند، ولی علائمى ندارد.

خرید آنلاین  مکمل ورزشی ، ویتامین ها ، مواد معدنی   از داروخانه آنلاین  راسیس دارو با ارسال  فوری به سراسر ایران 

علائم سرطان سینه:

از علائمى که باعث مى شود زنان زودتر متوجه عوارض نور مصنوعی بر ملاتونین بدنشان شوند و به پزشک مراجعه کنند ترشحات غیر طبیعى به صورت ترشحات خونى، لمس توده، تغییر شکل وقرمز شدن پستان است.

از دیگر علائم می‌توان وجود فرو رفتگى هاى پستان را نام برد. علائم مذکور از جمله علائم خطرناکى هستند که زنان در صورت مشاهده باید حتما به پزشک مراجعه کنند و تحت درمان قرار بگیرند.

این سرطان از زمان شکل گیرى تا مرحله تشخیص ۱۰ تا ۱۲ سال به طول مى‌انجامد و در این زمان احتمال این که این بیمارى غدد، ریه، استخوان‌ها و دیگر اعضاى بدن را درگیر کند وجود دارد.

پیشگیری از سرطان سینه:

جهت پیشگیری از ابتلا به سرطان سینه استفاده از غذاهاى کم چرب، زایمان در سنین پایین‌تر از ۳۵ سالگى و شیردهى مادران در جلوگیرى از ابتلا به این سرطان مؤثر است.

درمان:

کلید درمان این سرطان برداشتن کامل غده است. اگر لازم باشد باید شیمى درمانى و رادیوتراپى نیز انجام شود. مصرف زیاد یا ناصحیح ملاتونین آهنگ و ریتم فیزیولوژیک بدن را بهم می‌زند و باعث اضطراب و تحریک پذیری می‌شود. ملاتونین همچنین در صورتی که در طول روز استفاده شود باعث خواب آلودگی می‌شود.

 

بخوانید:  علل مهم تغییرات رنگ زبان چیست؟

اگر افراد بعد از مصرف ملاتونین، دچار خواب آلودگی هنگام صبح شدند باید میزان مصرف خود را کمتر کنند. ملاتونین در پیشگیری و درمان بعضی از سرطان‌ها مخصوصا آن‌هایی که وابسته به هورمون‌ها هستند موثر است. این ماده همچنین تأثیر مثبت دارو‌های ضد سرطان مانند اینترفرون و اینترلوکین را افزایش و عوارض جانبی آن‌ها را کمتر می‌کند.

خرید آنلاین  محصولات ناباروری ، زناشویی و کاندوم   از داروخانه آنلاین  راسیس دارو با ارسال  فوری به سراسر ایران